Prawo rodzinne

Sprawy rozwodowe

Prawo rodzinne Poznań, Warszawa

Jako adwokat specjalizujący się m.in. w obszarze prawa rodzinnego udzielam kompleksowego wsparcia prawnego dla klientów z Poznania oraz Warszawy. Osobom spoza tego miasta umożliwiam konsultacje online przeprowadzane podczas video rozmów. Jestem czynnym adwokatem pracującym w kancelarii przy ul. Libelta w Poznaniu, ale też profesorem i wykładowcą Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Moja działalność cechuje się wieloletnim doświadczeniem i spersonalizowanym podejściem do klientów. Prawo rodzinne jest jedno, ale każda sprawa jest inna. W swojej praktyce kieruję się dobrem klienta.

Porady prawne w kancelarii w Poznaniu, Warszawie lub online

Prawo rodzinne – adwokat z Poznania, Warszawy

Sprawami z obszaru prawa rodzinnego, którymi zajmuję się jako adwokat są między innymi: rozwody, separacje, postępowania w sprawie unieważnienia małżeństwa, podział majątku, ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej, alimenty, adopcje i intercyzy. Pomagam w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji, spełniającej standardy prawnicze, ale też biorę udział w negocjacjach i reprezentuję klientów na drodze postępowania sądowego

Problematyka stosunków rodzinnych jest bardzo złożona, a każdej ze spraw towarzyszą emocje poszczególnych stron. Obiektywne wsparcie adwokata jest szansą na osiągnięcie porozumienia jeszcze przed rozpoczęciem drogi sądowej. Moim zadaniem jest m.in.  przedstawienie klientom skutków przyszłych decyzji – często nieodwracalnych. Jako adwokat rodzinny zachowuję należytą dyskrecję i szacunek dla każdej ze stron. 

Konsultacje prawnicze online

Pandemia koronawirusa COVID-19 doprowadziła do zmian także w świecie adwokatów. Zasięg mojej pracy rozszerzył się poza granice Poznania oraz Warszawy. Wszystkie osoby, które chcą przedstawić swoją problematyczną sytuację rodzinną i omówić jej aspekty prawne, ale nie mieszkają w Poznaniu lub Warszawie, mogą spotkać się ze mną przez Internet. Jeśli mają Państwo pytania, zachęcam do wysłania wiadomości za pośrednictwem formularza online dostępnego w zakładce „Kontakt”.