Polityka prywatności

ZASTRZEŻENIA DOTYCZĄCE DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem danych osobowych podawanych przez internautów w formularzach kontaktowych zamieszczonych na niniejszej stronie www jest Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka

Dane do kontaktu:
Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka
ul. Libelta 27/A9, 61-707 Poznań
Dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za ochronę danych osobowych:
telefon +48 508-184-411
e-mail [email protected]

Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: [email protected]

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Podstawą prawną przetwarzania jest wykonanie umowy i podjęcie działań przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

POLITYKA PRAWNA FIRMY

Korzystanie z informacji zawartych w serwisie www.adwokat-sepiolo.pl oraz powiązanych usług (np. pliki do pobrania) jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony użytkownika.
W trosce o bezpieczeństwo i łatwość korzystania z naszego serwisu zadbaliśmy o to, żeby zastosowane rozwiązania techniczne były jak najprostsze i kompatybilne z różnymi typami urządzeń (komputery, urządzenia mobilne).
Korzystanie z serwisu www.awdwokat-sepiolo.pl nie wymaga rejestracji i/lub logowania. Dane związane z wejściami na stronę są zapisywane w systemie informatycznym wyłącznie w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa i w żaden sposób nie naruszają prywatności użytkowników.
Adresy e-mail osób, które wyrażają chęć otrzymywania biuletynu z regularnymi informacjami prawnymi („newsletter”), wykorzystywane są wyłącznie do celów związanych z dystrybucją newslettera, nie są udostępniane podmiotom trzecim i przechowywane są w sposób uniemożliwiający pobranie ich osobom nieuprawnionym.
Prof. UAM dr hab. I. Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka dba o najwyższą jakość merytoryczną udostępnianych materiałów fachowych (informacji na blogu itd.), jednak z powodu dynamicznych zmian przepisów prawnych Spółka nie gwarantuje, że opublikowane materiały o charakterze poglądowym mają oparcie w aktualnie obowiązującym prawie.
Prof. UAM dr hab. I. Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka nie bierze więc odpowiedzialności za skutki ewentualnego wykorzystania informacji, cytatów, wzorów pism lub innych materiałów opublikowanych na www.adwokat-sepiolo.pl
W każdej istotnej dla Państwa sprawie sugerujemy kontakt z prawnikiem (adwokatem lub radcą prawnym), który zapozna Państwa z aktualnym stanem prawnym i udzieli niezbędnych porad.
Pliki opublikowane w serwisie www. adwokat-sepiolo.pl zostały sprawdzone pod kątem ochrony przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem, jednak osobom pobierającym pliki zalecamy korzystanie z aktualnych wersji aplikacji antywirusowych. Prof. UAM dr hab. I. Sepioło-Jankowska Kancelaria Adwokacka nie bierze odpowiedzialności za ewentualne szkody techniczne wynikające z zainfekowania komputera odbiorcy wirusem bądź innym niepożądanym oprogramowaniem.
Wykorzystanie materiałów opublikowanych w serwisie www. adwokat-sepiolo.pl (z wyjątkiem wzorów pism i arkuszy kalkulacyjnych zamieszczonych z adnotacją „pro publico bono”) w całości lub w części, w sposób wykraczający poza użytek prywatny, wymaga każdorazowej pisemnej zgody Prof. UAM dr hab. I. Sepioło-Jankowskiej Kancelarii Adwokackiej