porady prawne online

Uzyskaj pomoc prawną online.

 

Nie tylko zaspokajamy standardowe potrzeby klientów, którzy poszukują rzetelnej porady prawnej. Nasza Kancelaria wciąż rozwija się i dlatego dziś zaoferować możemy porady prawne online.


To rozwiązanie z pewnością dla tych wszystkich, którzy cenią swój czas i pieniądze. Bez konieczności wychodzenia z domu – telefonicznie bądź mailowo – mogą Państwo uzyskać profesjonalną poradę.

Skorzystanie z porady online jest proste i wygodne.

 

W pierwszej kolejności zapraszamy do kontaktu pod nr tel 508-184-411 w celu omówienia tematyki, preferowanej formy kontaktu i dogodnego terminu konsultacji. Następnie należy wypełnić formularz i dokonać opłaty na konto Kancelarii:

 

80 1050 1520 1000 0090 9550 4214

 

Cena za poradę

150 zł

Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub po otrzymaniu maila z potwierdzeniem przelewu kontaktujemy się z Państwem i… udzielamy porady!

 

Jeżeli sprawa wymaga zapoznania się z dokumentami, nie muszą Państwo kłopotać się z ich przywiezieniem do Kancelarii, wystarczy przesłać nam kopie w formie elektronicznej na: isepiolo@amu.edu.pl

 

Złożenie zamówienia poprzez formularz na niniejszej stronie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu porad prawnych online.

Pomoc w trzech prostych krokach.

1. ZADZWOŃ

do Kancelarii +48 508 184 411, powiedz czego dotyczy sprawa – udzielimy od razu odpowiedzi czy jesteśmy w stanie kompetentnie udzielić porady na wybrane zagadnienie przez telefon lub Internet i ustalimy wstępnie termin porady.

2. WYPEŁNIJ FORMULARZ

zrób przelew, a potwierdzenie przelewu wyślij na: isepiolo@amu.edu.pl

3. SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

niezwłocznie po otrzymaniu maila z potwierdzeniem przelewu i udzielimy porady za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji – bez limitu czasowego.

Odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące sprawy. Jesteśmy również w stanie zaopiniować/odnieść się do dokumentów które Państwo mogą nam udostępnić online.

 

Potrzebujesz konsultacji? Zapraszam.

The maximum file size is 10mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)

Akceptuję Regulamin.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Kancelaria Adwokat Prof. UAM dr hab. Iwony Sepioło-Jankowskiej.

 

Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

 

Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.