Kancelaria Adwokacka dr Iwony Sepioło-Jankowskiej – adwokat – Gniezno

W poszukiwaniu profesjonalnej pomocy prawnej warto wybrać specjalistów w tym zakresie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz podchodzą indywidualnie do każdej powierzonej sprawy.
Kancelaria Adwokacka dr Iwony Sepioło-Jankowskiej oferuje kompleksowe usługi prawno-adwokackie w mieście Gniezno dla Klientów indywidualnych – osób fizycznych, a także dla przedsiębiorców i spółek. Wszystkim ze swoich Klientów dostarcza pełne wsparcie prawne, które przekłada się na udaną współpracę i obustronne zadowolenie.

Dobry adwokat w Gnieźnie

Gniezno jest miastem, gdzie działa wiele kancelarii prawnych zapewniających swoim Klientom pomoc w różnych dziedzinach prawa. Można zapoznać się z ich ofertami po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej słów „adwokat Gniezno”. Przy doborze odpowiedniej oferty, należy pamiętać o tym, aby wziąć pod uwagę szereg różnego rodzaju czynników, między innymi doświadczenie adwokata, jego zakres usług, opinie Klientów. Kancelaria Adwokacka dr Iwony Sepioło-Jankowskiej wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom swoich Klientów i zapewnia im pełne wsparcie w szerokiej gamie dziedzin prawa. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu popartemu pozytywnymi opiniami oraz licznymi publikacjami w pismach branżowych oferuje usługi prawne na najwyższym poziomie.

Kancelaria zapewnia obsługę w następującym zakresie:

  • sprawy karne
  • sprawy karne skarbowe
  • prawo rodzinne
  • sprawy cywilne
  • prawo spadkowe
  • sprawy gospodarcze
  • prawo pracy
  • prawo budowlane
  • prawo administracyjne

Również oferta Kancelarii obejmuje kompleksową obsługę prawną skierowaną do przedsiębiorców potrzebujących stałego i fachowego wsparcia, windykację należności, pomoc w zakresie odszkodowań i zadośćuczynień, zakładanie spółek, zamówienia publiczne, przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji, eksmisje i inne.
Dodatkowo Kancelaria zajmuje się pomocą poza granicami Polski, a mianowicie przygotowuje dla swoich Klientów skargi do Strasburga i prowadzi sprawy przed Trybunałem w Strasburgu. Pełen zakres usług Kancelarii jest zaprezentowany na stronie internetowej.

Usługi prawne w Gnieźnie – zakres obsługi

W Kancelarii Klienci mogą otrzymać wsparcie na każdym z etapów postępowań, a także jeszcze przed rozpoczęciem spraw w sądach. Dzięki temu może mieć on pewność, że jego przypadek będzie dokładnie przeanalizowany z jednoczesnym naciskiem na dyskrecję, poufność i lojalność.
Pomoc prawna obejmuje fachowe poradnictwo prawne w wyżej wymienionych dziedzinach, sporządzanie pism procesowych oraz innego rodzaju dokumentacji, między innymi opinii prawnych na zamówienie czy kontraktów handlowych. Również Kancelaria oferuje obsługę jako zastępstwo przed sądami i urzędami – reprezentuje Klienta przed sądami wszystkich instancji.
Zachęcamy do umówienia się na spotkanie razem ze specjalistą z Kancelarii – będzie on mógł bliżej zapoznać się z Państwa problemem i doradzić optymalne rozwiązania w kontekście prawnym.
Kancelaria Adwokacka dr Iwony Sepioło-Jankowskiej – adwokat – Gniezno – zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełnym zakresem usług Kancelarii! Adwokat Gniezno | dr Iwona Sepioło-Jankowska