Adwokat

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska

Jestem właścicielem Kancelarii. Adwokatem z doświadczeniem w reprezentowaniu Klientów przed sądami, sporządzam pisma procesowe, opinie prawne.

Jednocześnie jestem pracownikiem naukowym. Wykładowcą na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.

Pracę adwokata łączę z pracą nauczyciela akademickiego. Jestem autorką książek i podręczników akademickich w języku polskim i angielskim.

Wybierając moją kancelarię wybierasz profesjonalną pomoc prawną.

adwokat – Gniezno

Kancelaria Adwokacka adwokat prof. UAM dr hab. Iwony  Sepioło-Jankowskiej – adwokat – Gniezno

W poszukiwaniu profesjonalnej pomocy prawnej warto wybrać specjalistów w tym zakresie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz podchodzą indywidualnie do każdej powierzonej sprawy.

 

Kancelaria Adwokacka adwokat prof. UAM dr hab. Iwony  Sepioło-Jankowskiej oferuje kompleksowe usługi prawno-adwokackie w mieście Gniezno dla Klientów indywidualnych – osób fizycznych, a także dla przedsiębiorców i spółek. Wszystkim ze swoich Klientów dostarcza pełne wsparcie prawne, które przekłada się na udaną współpracę i obustronne zadowolenie.

Dobry adwokat w Gnieźnie

Gniezno jest miastem, gdzie działa wiele kancelarii prawnych zapewniających swoim Klientom pomoc w różnych dziedzinach prawa. Można zapoznać się z ich ofertami po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej słów „adwokat Gniezno”. Przy doborze odpowiedniej oferty, należy pamiętać o tym, aby wziąć pod uwagę szereg różnego rodzaju czynników, między innymi doświadczenie adwokata, jego zakres usług, opinie Klientów. Kancelaria Adwokacka adwokat prof. UAM dr hab. Iwony  Sepioło-Jankowskiej wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom swoich Klientów i zapewnia im pełne wsparcie w szerokiej gamie dziedzin prawa. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu popartemu pozytywnymi opiniami oraz licznymi publikacjami w pismach branżowych oferuje usługi prawne na najwyższym poziomie.

Kancelaria zapewnia obsługę w następującym zakresie:

  • sprawy karne

  • sprawy karne skarbowe

  • prawo rodzinne

  • sprawy cywilne

  • prawo spadkowe

  • sprawy gospodarcze

  • prawo pracy

  • prawo budowlane

  • prawo administracyjne

Również oferta Kancelarii obejmuje kompleksową obsługę prawną skierowaną do przedsiębiorców potrzebujących stałego i fachowego wsparcia, windykację należności, pomoc w zakresie odszkodowań i zadośćuczynień, zakładanie spółek, zamówienia publiczne, przeciwdziałanie nieuczciwej konkurencji, eksmisje i inne.

 

Dodatkowo Kancelaria zajmuje się pomocą poza granicami Polski, a mianowicie przygotowuje dla swoich Klientów skargi do Strasburga i prowadzi sprawy przed Trybunałem w Strasburgu. Pełen zakres usług Kancelarii jest zaprezentowany na stronie internetowej.

Usługi prawne w Gnieźnie – zakres obsługi

W Kancelarii Klienci mogą otrzymać wsparcie na każdym z etapów postępowań, a także jeszcze przed rozpoczęciem spraw w sądach. Dzięki temu może mieć on pewność, że jego przypadek będzie dokładnie przeanalizowany z jednoczesnym naciskiem na dyskrecję, poufność i lojalność. 

Pomoc prawna obejmuje fachowe poradnictwo prawne w wyżej wymienionych dziedzinach, sporządzanie pism procesowych oraz innego rodzaju dokumentacji, między innymi opinii prawnych na zamówienie czy kontraktów handlowych. Kancelaria oferuje również obsługę jako zastępstwo przed sądami i urzędami – reprezentuje Klienta przed sądami wszystkich instancji. 

 

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie razem ze specjalistą z Kancelarii – będzie on mógł bliżej zapoznać się z Państwa problemem i doradzić optymalne rozwiązania w kontekście prawnym.