O mnie

Adwokat

Prof. UAM dr hab. Iwona Sepioło-Jankowska

Jestem właścicielem Kancelarii. Adwokatem z doświadczeniem w reprezentowaniu Klientów przed sądami, sporządzam pisma procesowe, opinie prawne. Ukończyłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.

 

Jednocześnie jestem pracownikiem naukowym, adiunktem w Katedrze Prawa Karnego i wykładowcą na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

 

Pracę adwokata łączę z pracą nauczyciela akademickiego. Prowadziłam szkolenia dla aplikantów adwokackich oraz radców prawnych. Jestem autorką książek i podręczników akademickich w języku polskim i angielskim.

 

W praktyce zawodowej specjalizuje się prawem karnym, prawem cywilnym, gospodarczym i rodzinnym. Zajmuje się obroną w sprawach karnych. Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie rodzinnym. Prowadzę sprawy o rozwód, separację, sprawy alimentacyjne, sprawy o zniesienie współwłasności nieruchomości i podziały majątku małżeńskiego oraz sprawy dotyczące władzy rodzicielskiej. W ramach prowadzonej działalności gospodarczej przygotowuje skargi do Strasburga.

 

Współpracuje z bardzo profesjonalnym zespołem prawników m.in. profesorów i doktorów nauk prawnych. Korzystam z pomocy sprawdzonych detektywów, analityków finansowych, doradców podatkowych, co zapewnia bardzo wysoki poziom usług i satysfakcję Klientów.

 

Taki zespół daje gwarancje wyjątkowej skuteczności, której w końcu oczekują Klienci.

 

Wybierając moją kancelarię wybierasz profesjonalną pomoc prawną.

Wykaz publikacji
Adwokat Prof. UAM dr hab. Iwony Sepioło-Jankowskiej